איחסונית לוונדר 41% עסקה טובה
לאחסן בחן! איחסונית לביגוד ואביזרים למקומות צרים במיוחד, חוסכת מקום, בריח לוונדר רק ₪29 כולל משלוח! - תמונה 1
נמכר על ידי עסקה טובה  
 

בקצרה

איחסונית לוונדר 41% עסקה טובה

לאחסן בחן! איחסונית לביגוד ואביזרים למקומות צרים במיוחד, חוסכת מקום, בריח לוונדר רק ₪29 כולל משלוח!

29
נא לבחור מוצר
המכירה סגורה

לקבלת הצעות דומות במייל לחץ כאן

 

 

השובר מקנה: אחסונית לבגדים, מצעים כלים וכו' מפלסטיק. בצבע סגול עם ריח עדין של לוונדר, הניתנת להכנסה מתחת למיטה. אורך: 103 ס"מ, רוחב: 45 ס"מ,  גובה 15 ס"מ. מיועדת לאחסון מספר רב של פריטים. ושומרת מפני אבק, לכלוך, עובש ועש.                                            

משלוח לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריך.

יש למלא פרטי כתובת מלאה בתהליך הזמנה.

המלאי מוגבל!

ניתן לרכוש ולממש עד 5 שוברים לאדם.

אספקה עד 14 ימי עסקים.

למימוש מיידי, בתוקף עד ה-9.10.12.

לשאלות ובירורים: 03-5112222

 

פרטים נוספים

אווירה של התחדשות וסדר אופפת את ביתינו בימים שלפני ראש השנה: כולם נוברים במצבורי הבגדים והצעצועים שצברו במהלך החופש הגדול הרבה בלגן ואבק, וממיינים מי יישאר בארון ומי יפנה מקומו לרכישות חדשות. בדרך כלל, כשרוצים להשיב את הסדר על כנו, מתגלה שהארון 'הצטמצם' בנפחו וקשה להחזיר את ערמת המעילים/ הסדינים/ המגבות או הצעצועים למקומה החוקי. הפתרון היקר הוא לקנות ארון חדש. הפתרון המשתלם - איחסונית נוחה המארגנת בתוכה את כל מה שאין לו מקום: בגדי קיץ, מצעים ומגבות, צעצועים, כלים, שמיכות וכו', מתגלגלת בנוחות אל מתחת למיטה ומאחסנת את הכל בניחוח עדין של לוונדר, רק ב-₪29! אז מצאנו פתרון ואין צורך לקנות ארון!

למעשה מדובר בארון בגדים שלם שנכנס אל מתחת למיטה בנוחות, ומיועדת עבור איחסון מספר רב של פריטים ולשמירה מפני אבק, לכלוך עובש ועש. האיחסונית במידות: אורך 103 ס"מ,  רוחב 45 ס"מ וגובה 15 ס"מ, ומתאימה בנוחות מתחת לכל מיטה סטנדרטית. בחלקה העליון פתח שקוף הנסגר בעזרת רוכסן ומקל על החיפוש העתידי. האחסונית בצבע סגול ובניחוח לוונדר מרענן.

לשאלות ובירורים: 03-5112222

מספר מכירה: 4204

מתוך קטגוריית אחסון וארגון - אחסון - אחסון בארונות