גליל קינזיו טייפינג - טיפול חדשני למניעת פציעות ספורט
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 1
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 2
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 3
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 4
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 5
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 6
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 7
קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל - תמונה 8
נמכר על ידי אדוונסמד בע"מ  
 
רכישה פופולרית
 
 

בקצרה

שיטת קינזיו-טייפינג (Kinesio Taping) פותחה במטרה להקל באופן מיידי על כאבים ללא שימוש בחומרים תרופתיים, להגדיל טווחי תנועה ולהפחית נפיחות שנגרמה עקב חבלות ופציעות. כיום, שיטת קינזיו טייפינג מוכרת ומומלצת על ידי רופאים ,פיזיותרפיסטים ואנשי טיפול מתחומים שונים ומתאימה לטיפול בכל גיל וכמעט לכל בעיה. שיטת קינזיו-טייפינג אומצה על-ידי בתי חולים קופות החולים ברחבי הארץ, אגף שיקום נכים במשרד הביטחון ויחידות נוספות בצבא.

קינזיו טייפינג! הטיפול החדשני למניעת פציעות ספורט והפחתת כאב באופן מיידי בכל גיל

49
בחר מוצר  
כמות:

נא לבחור מוצר
קניה מהירה
 

רכישה טלפונית בסכום נמוך מ- 500 ₪ תחויב בדמי טיפול בסך 19 ₪

 

גליל מדבקת קינזיו טייפינג באורך 4 מטרים. הטייפ הקינזיולוגי הוא טייפ אלסטי, עשוי 100% כותנה, שמשמש כחלק מהשיטה החדשנית, לטיפול ומניעת פציעות במגוון בעיות הקשורות במערכת השרירים, הגידים והרצועות, מערכת העצבים ועוד, בתחום הספורט ובכלל.  

השיטה מומלצת על ידי רופאים וספורטאים בארץ בעולם!

לבחירה מבין הצבעים: כחול, ורוד, שחור, בז' ולבן.

 

פרטים נוספים

שיטת קינזיו טייפינג היא שיטת טיפול המיועדת להפחתת כאב הנובע מכל שיבוש במערכות השלד-שרירים-עצבים. שיטת קינזיו טייפינג משפרת באופן מיידי את טווח התנועה, כוח השרירים, יציבות המפרק ואת היכולת הפרופריוצפטית (התחושה הפנימית).

בנוסף להפחתת הכאב, השימוש בשיטה משפר את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי. שיפור דרמטי מושג באמצעות שיטת קינזיו טייפינג גם לאחר ניתוח להסרת קישריות לימפה. השיטה מיושמת בהצלחה רבה למעלה מ-30 שנה ביפן ובמזרח הרחוק. למערב הגיעה השיטה בעשור האחרון, והשימוש בה מתרחב במהירות לנוכח קלות הטיפול והתוצאות הטובות. מחקרים רבים מהתקופה האחרונה מדגישים את חשיבות השילוב בין הטיפול בשיטת קינזיו טייפינג ופעילות גופנית להאצת תהליך השיקום, להחלמת הגוף ולשיפור התפקוד היומיומי.

שיטת קינזיו-טייפינג מבוססת על ידע מעמיק בהבנת תפקוד הגוף . דר קאזה מפתח השיטה , פיתח סדרת בדיקות אשר מכוונת לטפל במקור הבעיה. הטיפול נעשה על ידי הנחת סרט הדבקה מיוחד הנקרא קינזיו טייפ על שריר ,מפרק או כל רקמה אחרת .סרטי ההדבקה שפיתח ד"ר קאזה גמישים מספיק בשביל להיצמד לעור, ועדינים מספיק בשביל להתמזג איתו ועם תנועתיות הגוף, ולא להגביל אותה.

עם השנים שיטת קינזיו-טייפינג אומצה בצורה רחבה על ידי מטפלים מתחומי טיפול שונים, פיזיותרפיסטים, כירופרקטים, רופאים, אחיות, מעסים רפואיים ועוד. באולימפיאדת בייג'ין (2008), כאשר מרבית האתלטים הסתובבו עם סרטי ההדבקה הצבעוניים, זה היה ברור. הקינזיו-טייפינג כאן בשביל להישאר.

שיטת קינזיו-טייפינג מתאימה לטיפול בילדים, דוגמת ילדים עם ליקויים התפתחותיים, עקמת (סקוליוזיס), עווית שריר הצוואר אצל תינוקות (טורטיקוליס), היפוטוניה, ריפלוקס ועוד. במקביל, השיטה מתאימה לטיפול גם בבעיות נוירולוגיות, כאבים בתקופת ההריון בעיות גריאטריות של הגיל השלישי, ועוד בעיות הקשורות בכאב ובתנועתיות הגוף.

 

לשאלות ובירורים: 03-9192520
מספר מכירה: 90307

מוצר זה מסופק ישירות מהמרכז הלוגיסטי של AZRIELI.COM

מתוך קטגוריית ספורט - מכשירי כושר
 
 
מוצרים נוספים