צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff
צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם - תמונה 1
צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם - תמונה 2
צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם - תמונה 3
צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם - תמונה 4
צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם - תמונה 5
נמכר על ידי MDJ שיווק והפצה  
 

בקצרהצמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff לבן או שחור

צמיד אוזניות Bluetooth דגם Helix Cuff - משלוח חינם

790
צבע: 

בחר מוצר  
כמות:

נא לבחור מוצר
קניה מהירה
 

משלוח חינם בכפוף לתנאי המשלוחים.
רכישה טלפונית בסכום נמוך מ- 800 ₪ תחויב בדמי טיפול בסך 19 ₪

 

צמיד אוזניות בלוטוס  דגם Helix Cuff

HELIX CUFF הצמיד הלביש הראשון בעולם עם אוזניות Bluetooth אלחוטיות חכמות מובנות! ה HELIX CUFF מצויד בטכנולוגית הסאונד המתקדמת ביותר שאי פעם תמצאו ב גאדג'ט לביש ואופנתי במיוחד!! הטכנולוגיה הייחודית של הצמיד תעניק לכם חווית שמע מדהימה , לא תאמינו איך ניתן לקבל איכות שמע מדהימה שכזאת מצמיד כזה קטן!

צמיד ה –  Helix  מסוגנן , מעוצב ונוח דיו כדי להכיל בתוכו שרוול קטן להפליא המאפשר את האחסנה של האוזניות לנוחות מרבית. צוות המומחים של צמיד ה- Helix Cuff לקח על עצמו את המשימה לעצב צמיד מסוגנן ומעוצב אך עם זאת לייצר צמיד בעל טכנולוגיה מתקדמת והמאפשרת שמע איכותי באוזניות באיכות גבוהה  ובתוצאות טכנולוגיות מדהימות.

לצמיד ניתנה תשומת לב לאיכות של אסתטיקה וחומרים כדי ליצור עיצוב שנראה מלוטש ,ייחודי ונוח. צמיד ה- Helix  מעוצב עבור אוהבי מוסיקה, משתמשי טכנולוגיית היי טק, ואנשים שנמצאים תמיד בדרכים.

כשאתה תמיד בדרכים, נוחות היא קריטית עבורך ולכן צמיד ה- Helix  מאפשר לך להתנהל בחופשיות . טכנולוגיית ה- Bluetooth 4.1  של הצמיד מופעלת על ידי תכונת שבבי CSR ו- Qualcomm  המאפשרת לך לחבר את הטלפון שלך, הטאבלט או המחשב הנייד לשמע של מוסיקה או שיחות ללא חיבור חוטי למכשיר.

בדרך כלל אתם צריכים לחבר את האוזניות לתוך הטלפון שלכם עם בלגן והסתבכות של חוטים. עם צמיד ה – Helix Cuff לא תצטרכו להתמודד עם זה יותר. הצמיד שלכם מקל עליכם את החיבור ובעזרת טכנולוגית  Bluetooth  תוכלו להתרחק עד למרחק של 10 מטרים מהתקן המקור.


צבע
לבן, שחור
 
מידע נוסף
new
 
מותג
ASHLEY CHLOE
 מספר מכירה: 81659

מתוך קטגוריית סלולר ותקשורת - אביזרים לסמארטפונים - אוזניות ודיבוריות
 
 
מוצרים נוספים