אודותינו

AZRIELI.COM (לשעבר buy2) הינו אתר ה- E-commerce החדש של קבוצת עזריאלי, האתר המתקדם והחדשני ביותר לקניות און ליין.

AZRIELI.COM מציע לקניה מוצרים במגוון רחב של עולמות כגון: הבית הגן והמשרד, מחשבים חשמל ואלקטרוניקה, תיירות ופנאי, ילדים ותינוקות, פארם וקוסמטיקה, ספורט, רכב, קמפינג, חיות מחמד ועוד.

האתר מביא את הבשורה של קבוצת עזריאלי ל- E -commerce הישראלי ומוביל דרך חדשה ופורצת דרך בכל הנוגע לחוויית הקנייה של הצרכן הישראלי. האתר מספק משלוחים חינם על מגוון ענק של מוצרים באתר , בכפוף לתנאי המשלוחים וכן פריסה ל עד 36 תשלומים ללא ריבית בעסקאות מעל 150 ש"ח.

אנו מאמינים כי קניות באינטרנט צריכות להיות מהנות, פשוטות ובעיקר נוחות. אתר AZRIELI.COM מציג מגוון ענק של מוצרים בתחומים רבים, ניתן לגלוש ולהתעמק בעולמות ובמוצרים באמצעות הניווט באתר ולמצוא מוצרים בהקלדת מילות חיפוש רלוונטיות במנוע החיפוש של האתר. בתכנון האתר ועיצובו הושם דגש רב על חוויית משתמש מתקדמת ונוחות מרבית בגלישה תוך שימוש בצבעוניות ושפה ססגונית ובולטת המקלה בניווט ובהתמצאות באתר.

ההזמנה באתר מאובטחת והאתר עומד בתקן PCI לאבטחת תשלומים באינטרנט. פרטי כרטיס האשראי מוזנים ישירות לאתר הסליקה הבנקאית, ואינם נשמרים באתר.האתר תומך גם בתשלום באמצעות PayPal.